heart
Indsamlet til gode formål:
38.555.120 kr.

Gavekort på 300,- til Bageriet Max

  • Gavekort på 300,- til Bageriet Max
  • Gavekort på 300,- til Bageriet Max

Byd på dette gavekort til køb af forskellige lækre bagerprodukter hos Bageriet Max i Holstebro

Da Jesper Sander købte Bageriet Max, var den slet ikke det den er nu. Dengang var der en lille butik, som slet ikke kunne rumme alle de kunder der især kom og handlede i weekenderne. Dette rådede man i starten af årtusindeskiftet bod på….

FORTÆL OS HVAD DU ØNSKER – SÅ BAGER VI DET

 
Lyst til at give dit barn, familien eller kollegaerne en god smagsoplevelse, så ring og fortæl os om det. Vi bager gerne noget helt særligt til dig. Den lækre kagemand til fødselsdagen, lagkagen til festen, morgenbrødet til dine kunder eller noget helt andet. Hvis du ringer nogle dage i forvejen, er der næsten ingen grænser for hvad vi kan nå. Vi glæder os til at høre fra dig.

Vi håber du vil besøge bageriet og vi vil gøre alt for, at du går hjem med en god oplevelse og lysten til at vende tilbage igen.

Se mere på www.bagerietmax.dk

Indløsning
Afhent din varer hos TTH Holstebro senest 90 dage efter køb. Se åbningstider på www.tthholstebro.dk.
Herefter forbeholder vi os ret til at annullere ordren og gensælge varen.
Har du tilkøbt levering fremsender vi pakken til nærmeste pakkeshop.
Brug af gavekort kan ikke kombineres med flere gavekort – maksimalt et gavekort pr. køb.
Hele beløbet skal bruges på én gang, der udbetales ikke restbeløb.
Gavekort er gyldigt i 12 måneder fra købsdato medmindre andet er anført på det afhentede gavekort.

Bud:

152,00

Normalpris: 300,00

Udløber om:

2 dag(e) 19 : 59 : 57

Højeste bud lige nu er fra:

Peter Thomasen

Afhentning:
Gråkjær Arena
Stationsvej 37, Holstebro
Henter...