Indsamlet til gode formål:
35.420.342 kr.

Orion bord i wild eg finér fra Bodahl - Ø75 cm

  • Orion bord i wild eg finér fra Bodahl - Ø75 cm

Et flot rundt sofabord, der passer ind i ethvert hjem. Sofabordet har en diameter på 75 cm og er i et enkelt smukt design.

MÅL:
Højde: 37 cm
Ø: 75 cm

MATERIALER:
Wild eg finér

FARVE:
Vintage grey

Indløsning:
- Produktet sendes automatisk til den oplyste adresse.
- Forventet leveringstid: 2-5 hverdage.
- Omkring ferier og helligdage kan der forekomme forskydninger i leveringstiden.
- Alle spørgsmål til dette produkt skal ske gennem Odendos kundeservice.

Du støtter med 5% af omsætningen

Udbyder:

Bodahl living culture.

Bud:

1.250,00

Normalpris: 3.595,00

Tid tilbage:

24 : 12 : 34

Henter...