| Indsamlet til gode formål: 
43.297.531 kr.

2 Sæt percale sengetøj m. ekstra længde i terracotta 100% økologisk bomuld fra Sekan Studio

Udløber om:
0dage6timer9min0sek
Bud: 550 kr.
Vejl. pris 1.490 kr.
 kr.
Der tillægges 2,95% til vinderprisen (minimum 10 kr.) Gebyret dækker håndteringsomkostninger ifm salget, samt giver ekstra dækning i tilfælde af leveringsproblemer fra eksterne samarbejdspartnere.
Sammenlægning af fragt er muligt Efter vundet auktion, kan du i forbindelse med betaling vælge at parkere din ordre. Det giver dig mulighed for at vinde flere auktioner (hvor "Sammenlægning af fragt er muligt" fremgår) og få det hele tilsendt samlet og kun betale for fragt en gang.
Levering & afhentning
Levering fra 49 kr.
Afhentning: Odendo, Niels P Thomsens Vej 3, 7500 Holstebro
Udbyder: Sekan Studio
Den varme terracottafarve tilfører soveværelset en rolig og jordnær stemning med et moderne, nordisk udtryk. Det matte look fra percalevævningen giver et eksklusivt, hotelinspireret finish, mens den afdæmpede nuance gør sengesættet let at kombinere med både lyse og mørke toner i indretningen.

Sengesættet er fremstillet i 100% økologisk bomuld i en fin percalevævning, som giver en let, sprød og åndbar kvalitet. Stoffet føles køligt mod huden og er ideelt til en behagelig nattesøvn året rundt. Den tætte vævning sikrer samtidig høj slidstyrke, så sengetøjet holder sig flot vask efter vask. Percale er kendt for sin friske og luksuriøse fornemmelse, som kun bliver blødere med tiden, hvilket gør dette sæt til et oplagt valg, hvis du ønsker både komfort og holdbarhed i hverdagen.

MÅL:
Dynebetræk: B:140 x L:220 cm
Pudebetræk: B:60 x L:63 cm

MATERIALE:
100% økologisk bomuld (percale)

FARVE:
Terracotta
Fragt fra 49 kr.
Levering 2-4 dage
30 dages returret
Sammen støtter vi velgørende projekter!
Odendo handler ikke kun om forretning; vi er stolte af vores sociale engagement.
Gennem vores mange velgørenhedsauktioner er vores fantastiske brugere med til at gøre en kæmpe forskel.