AYTM, Gemma vase, medium, håndlavet stentøj, 13x7 cm

193 kr.
Vejl. pris 200 kr.
Ikke på lager
Gemma vasen gnistrer i lyset med den perlelignende glasur, der skaber et smukt og ekstraordinært look. Gemma serien kommer i en krukke med låg og vaser i tre forskellige størrelser. 

STØRRELSE:
Vase:
Højde: 13 cm
Diameter: 7

MATERIALE:
100% stentøj

FARVE:
Mørkegrå
Spørg eksperterne
Spørg eksperterne
Vi har håndplukket de produkter du finder på vores shop. Kontakt os endelig, hvis du har spørgsmål til et produkt. Vi hjælper gerne.
Loui & Sanne
22 35 04 52 | ss@odendo.dk
Fragt 39 kr.
Levering 1-2 dage
30 dages returret
Sammen støtter vi velgørende projekter!
Når du handler hos os, er du med til at støtte velgørende projekter med afsæt i FN’s Verdensmål, om børns Sundhed og Trivsel. Læs mere her

AYTM

Det smukke og minimalistiske design fra AYTM, byder på masser af funktionalitet, smukke detaljer og eksklusive materialer. AYTM tager udgangspunkt i dansk og skandinavisk design, men skiller sig samtidig ud med moderne, modige farver og materialevalg. Produkter fra AYTM hører hjemme i alle boligens rum og gør det muligt at lege med udtrykket i indretningen.