| Indsamlet til gode formål: 
43.127.980 kr.

Gavekort på 800 kr. til What Bunkers

Udløber om:
0dage0timer0min0sek
Højeste bud lige nu er fra Frank
Vejl. pris 800 kr.
Der tillægges 2,95% til vinderprisen (minimum 10 kr.) Gebyret dækker håndteringsomkostninger ifm salget, samt giver ekstra dækning i tilfælde af leveringsproblemer fra eksterne samarbejdspartnere.
Levering
Levering 29 kr.
Udbyder: What Bunkers
Indløsning
  • Anvend gavekortskoden på certifikatet.

What Bunkers har og shorts, bukser og caps i sortimentet.

DESIGN OG FUNKTION
Funktion og kvalitet er absolutte nøgleord i WHAT BUNKERS’ designprocess. Golfspillet er tænkt ind i materialerne og det færdige produkt, men tøjet er perfekt både på og udenfor banen.
Åndbarheden er en prioritet når der spilles golf, så poloen stadig er behageligt at bære efter 18 huller. Facon og farvefasthed er vigtigt, da tøjet vil blive udsat for både rigelige mængder sollys, bevægelse og masser af ture i vaskemaskinen.

WHAT BUNKERS er både classy og cool - de har lækre diskrete golf poloer og poloer der påkalder sig opmærksomhed! 

Se hele WHAT BUNKERS kollektionen HER

HISTORIEN OM WHAT BUNKERS
Drømmen om at skabe og en passion for golf, dannede grundlaget for starten på WHAT BUNKERS. Navnet kom ret hurtigt på plads, og er inspireret af et interview med en legendarisk golfspiller efter en sublim runde på moving day, hvor han til spørgsmålet “What did you think about those pot bunkers out there today?” køligt svarede “what bunkers?”. Navnet bruges som en påmindelse om, at det gælder om at fokusere på målet og - også uden for banen - at se muligheder frem for forhindringer.