Levering 1-2 hverdage 📦 | Fragt 49 kr. 📦
Nye fund hver uge - restpartier fra danske interiørbrands

Ib Laursen, Kogle, Ophæng, Natur, Jute, B:5 x H:6,5 cm

9 kr.
Vejl. pris 25 kr.
Spar 64%
På lager - klar til afsendelse
Lokation:
Shoppen er lukket i forbindelse med vores fysiske lagersalg i perioden: 29. - 31. oktober 2026

Få adgang blandt de første, når vi åbner vores online lagersalg d. 1. november.
Lad naturens enkle charme flytte ind i din julepynt. Den fine kogle er hæklet i naturfarvet jute, hvor de bløde, lagdelte masker skaber en livagtig struktur og et varmt, rustikt udtryk. Den organiske farvetone passer smukt ind i både moderne og klassiske dekorationer.

Brug koglen som ophæng på juletræet, i vinduet eller på en gren i en vase for et stemningsfuldt vinterlook. Den lette vægt og den praktiske ophængssnor gør den nem at placere, mens juten sikrer et holdbart pyntestykke, der kan tages frem år efter år. Kombinér gerne med andet naturpynt for et gennemført, nordisk udtryk – perfekt til hyggelige decemberdage.

Mål: B:5 x H:6,5 cm
Materiale: Jute
Farve: Natur
Fragt fra 49 kr.
Levering 1-2 dage
30 dages returret
Sammen støtter vi velgørende projekter!
Odendo handler ikke kun om forretning; vi er stolte af vores sociale engagement.
Gennem vores mange velgørenhedsauktioner er vores fantastiske brugere med til at gøre en kæmpe forskel.
Ib Laursen

Ib Laursen

Designs fra Ib Laursen kan bedst beskrives som en kombination af nordisk design og fransk landstil. En fællesnævner for alle produkter i Ib Laursens sortiment er et nutidigt design, som emner af vintage-detaljer, romantisk og sydeuropæisk stil, som alle bidrager til en hyggelig stemning. Produkter fra Ib Laursen giver mulighed for at skabe et unikt og personligt præg i indretningen både inden - og udendørs.