heart
Indsamlet til gode formål:
36.746.883 kr.

Tottenham Hotspur F.C. Matchworn trøje (auktion #2)

  • Tottenham Hotspur F.C. Matchworn trøje (auktion #2)
Solgt vare

Tottenham Hotspur F.C. trøje (auktion #2)

  • Matchworn str. M
  • Nummer 5 og navnet Højbjerg bagpå
  • Signeret af Pierre-Emile Højbjerg bagpå
  • Champions League edition

Alle pengene går ubeskåret til Julehjælp 2022.

Indløsning:
- Dansk Folkehjælp sender trøjen som pakkepost senest 2 hverdage efter vundet og betalt auktion (kun til adresser i
Danmark).
- Fortrydelsesret er på 14 dage efter vundet og betalt auktion. Ønsker du at benytte fortrydelsesretten, skal du selv afholde
udgifterne for returfragt.

Tid tilbage:

Solgt

Højeste bud lige nu er fra:

Christoffer Røper

Dette produkt er allerede solgt, men du kan finde mange andre spændende produkter under udløber snart eller nyheder
Levering:
55,00
Kontakt:
mk@folkehjaelp.dk
vedrørende aftale
omkring levering
Henter...