| Indsamlet til gode formål: 
43.061.457 kr.

Tribe løber i rød og brun fra House Doctor - 90x200cm

Udløber om:
0dage0timer0min0sek
Total antal budgivere: 5
Højeste bud lige nu er fra Per Pedersen
Vejl. pris 2.000 kr.
Der tillægges 2,95% til vinderprisen (minimum 10 kr.) Gebyret dækker håndteringsomkostninger ifm salget, samt giver ekstra dækning i tilfælde af leveringsproblemer fra eksterne samarbejdspartnere.
Sammenlægning af fragt er muligt Efter vundet auktion, kan du i forbindelse med betaling vælge at parkere din ordre. Det giver dig mulighed for at vinde flere auktioner (hvor "Sammenlægning af fragt er muligt" fremgår) og få det hele tilsendt samlet og kun betale for fragt en gang.
Levering
Levering fra 49 kr.
Udbyder: House Doctor.

Du byder her på denne flotte Tribe løber fra House Docter

Farvekontrasten giver tæppet liv og tilfører boligen et personligt touch.
Tæppet er lavet i en kombination af uld, polyester, viskose og bomuld.
Gulvtæppet hedder Tribe og er 90x200
Det mønster i rød og brun viser det solide håndværk, som det har krævet at lave dette tæppe.

MÅL:
90x200

MATERIALE:
Uld, bomuld og polyester 

FARVE:
Rød og brun

Fragt fra 49 kr.
Levering 2-4 dage
30 dages returret
Sammen støtter vi velgørende projekter!
Odendo handler ikke kun om forretning; vi er stolte af vores sociale engagement.
Gennem vores mange velgørenhedsauktioner er vores fantastiske brugere med til at gøre en kæmpe forskel.
House Doctor

House Doctor

House Doctor blev sat i verden for, at inspirere til skabelsen af unikke rum gennem design, balance og autenticitet. Det æstetiske udtryk har klare rødder i skandinavisk design, kombineret med simpel, nordisk elegance og et varmt udtryk fra bohemestilen. Resultatet er et brand, der sikrer en varm atmosfære, og masser af muligheder for, at sætte et personligt præg på indretningen.